sezóna ukončena sezóna ukončena sezóna ukončena  sezóna ukončena

AFC Veřovice - FC Kopřivnice 4:1 (2:1)

Martin Černoch řádil a svým hattrickem porazil Kopřivnici.

Statistika:

4´- 1:0 Martin Černoch

15´- 1:1

20´- 2:1 Daniel Šimíček

63´- 3:1 Martin Černoch

78´- 4:1 Martin Černoch

Sestava:

Sypták Jan

Košelík Roman – Kupčák Martin - Adamec Martin – Knybel Radomír

Matuš Ondřej (74´Moravec Milan) – Šimíček Daniel - Košelík Radim – Gold Adam (81´Paľo Patrik)

Hanko Michal (77´Šimíček Adam) – Černoch Martin (82´Švolba Petr )

Průběh utkání:

1:0 - první akci naše mužstvo proměnilo ve vedoucí branku. Přihrávku mezi beky zužitkoval Martin Černoch, když prostřelil gólmana hostí.
10´ Hosté zahrávají rohový kop, střelu z hranice šestnácty likviduje Honza Sypták, který se po zranění trvající více jak rok a půl, vrátil do brány.
15´ 1:1 - hosté zahrávají přímý kop. V šestnáctce jsme ale nedokázali balón odkopnout a po několika odrazech nakonec končí v naší síti.
18´ Kopřivnice nákopem se dostávají za naši obranu, hostující útočník ale střílí jen do našeho gólmana a Martin Adamec uklízí míč do bezpečí na roh.
20´ 2:1 - Michal Hanko přesnou přihrávkou nachází hruď Dana Šimíčka , který si zpracoval do běhu a střelou kolem gólmana hostí dává vedoucí branku.
32´ Kopřívnice zahrávájí přímý kop. Hlavičku ale likviduje Honza Sypták.
36´ Michal Hanko se ocitá před brankou hostí, ale kličkovaná mu nevychází, přesto přihrává na pravou stranu na Adama Golda a ten střílí jen do boční sítě.
38´ Do zakončení se opět dostává Adam Gold, ten je jasně podražen v šestnáctce, ale píšťalka hlavního rozhodčího zůstává němá. Nikdo nechápe proč hlavní neodpískal penaltu.
46´ Kopřivnice střelou ze šestnáctky zaměstnali Honzu Syptáka, ale ten nás podržel a střelu vyrazil na roh.
58´ Martin Černoch se uvolnil na levé straně, potáhl míč na střed šestnáctky, ale jeho následná střela končí jen na břevně kopřivnické brány.
63´ 3:1 - Martin Černoch navyšuje naše vedení. Radim Košelík Martina uvolnil přihrávkou za beky a ten opět prostřeluje tváří v tvář gólmana hostů.

78´ 4:1 - Martin Černoch svůj super výkon završuje hattrickem. Podobná akce jako po naší třetí brance. Opět jsme se prosadili přes dnes celkem propustnou obranu hostů.

"Dnešní utkání nebylo rozhodně tak jednoznačné, jak napovídá výsledek. Hlavně v první půli nás hosté přehrávali v záloze a proto jsme se moc nedokázali prosadit. V druhé půli již to bylo mnohem lepší. Dokázali jsme se prosadit rychlými protiútoky, které byly velice účinné. Hlavně toto utkání vyšlo Martinovi Černochovi, který se na hrotu útoku cítí jako ryba ve vodě."