sezóna ukončena sezóna ukončena sezóna ukončena  sezóna ukončena

FK Pustějov - AFC Veřovice 0:2 (0:1)

Další vítězství, tentokrát na půdě nováčka z Pustějova.

Statistika:

27´- 0:1 Radim Košelík

79´- 0:2 Radim Košelík - penalta

Sestava:

Martin Fojtík

Košelík Roman – Kupčák Martin - Adamec Martin – Knybel Radomír

Gold Adam (78´Matuš Ondřej)  – Šimíček Daniel (85´Švolba Petr) - Košelík Radim – Pítr Lukáš (46´Moravec Milan)

Šimíček Adam (46´Hanko Michal) – Černoch Martin (68´Hrivňák Daniel)

Průběh utkání:

První roh utkání zahrává Adam Šimíček a balón zatočil tak šikovně, že končí na zadní tyči.
13´ Martin Černoch centruje míč z levé strany do šestnáctky a Adam Gold rybičkou zakončuje vedle domácí brány.
26´ Domácí celek se také dostal na dostřel naší brány, ale jejich zakončení hlavou je dost nepřesné.
27´ 0:1 - Radim Košelík zahrává rohový kop, který přesně zapadl za vzdálenější tyč domácí brány.
43´ Martin Černoch získal míč po nepřesné rozehrávce domácího gólmana, ale zpětnou nahrávku domácí odvracejí na roh. Po rozehrání rohu se dostal ještě do zakončení Radek Knybel, ale z pětky mířil jen těsně vedle.
44´ Krásná kombinace na jeden dotek po ose Radim Košelík - Martin Černoch a Adam Šimíček, ale Adam střílí jen do nohou gólmana domácích.
52´ Pustějov zahrává přímý kop, který propadl za naši obranu a Martin Fojtík musel vytáhnout perfektní zákrok na brankové čáře a tím zmařil stoprocentní šanci domácím.
70´ Domácí celek kope přímý kop jen do boční sítě.
72´ Michal Hanko, který nastoupil až do druhé půle se dostal do zakončení, ale také míří jen do boční sítě.
79´ 0:2 - Radim Košelík proměnil penatlu po faulu na Ondru Matuše.
84´ Michal Hanko postupuje sám na bránu domácích, ale při zakončení se unáhlil a střelou po zemi míjí bránu.

Velice cenné vítězství. Bylo to takové utkání, kdy jste v zápase aktivnější a prostě to tam nepadá a nepadá. Ale nakonec si z Pustějova vezeme tři body, což byl náš cíl.