sezóna ukončena sezóna ukončena sezóna ukončena  sezóna ukončena

AFC Veřovice - TJ Sokol Ostravice 3:1 (1:0)

Nám se daří, nám se daří, jak se daří Vám....

Statistika:

22´- 1:0 Radim Košelík

54´- 2:0 Radim Košelík

78´- 3:0 Adam Šimíček

90´- 3:1

Sestava:

Sypták Jan

Košelík Roman (82´Švolba Petr) – Kupčák Martin - Adamec Martin – Knybel Radomír

Gold Adam (82´Paľo Patrik)  – Šimíček Daniel - Košelík Radim – Moravec Milan (52´Pítr Lukáš)

Hanko Michal (77´Hrivňák Daniel)– Černoch Martin (67´Šimíček Adam)

Průběh utkání:

Radek Knybel přihrál mezi beky Danovi Šimíčkovi, ale jeho křížná střela na vzdálenější tyč jen těsně míjí bránu.
10´ Hosté kombinací před vlastní šestnáctkou ztrácejí míč, kerý získal Martin Černoch. Jeho pohotová střela letí nad bránu Ostravice.
20´ První střela hostů, která byla tečována do protipohybu Syptáka, ale naštěstí míjí naši pravou tyč.
22´ 1:0 - Michal Hanko z půlky utekl hostující obraně a předložil míč Radimovi Košelíkovi, pro kterého již nebyl problém do  odkryté brány skórovat.
27´ Opět Michal Hanko utekl, křížně nahrál na Adama Golda, který se ještě zasekávačkou zbavil obránce a tím se  ocitl sám před gólmanem hostů, ale nastřelil pouze jeho nohy.
36´ Milan Moravec potáhl míč po levé straně , přihrál na Michala Hanka a ten vybídl do 100% šance Adama Golda. Jeho střela letí nad bránu hostů.
37´ Hosté přízemní střelou prověřují pozornost Saptáka, ale ten se nenechal zaskočit.
54´ 2:0 - Michal Hanko ukličkoval hostující obranu, přenesl balón na opačnou strana na Martina Černocha, který centruje do šestnáctky na vzdálenější tyč. Míč si ve vzduchu našel Lukáš Pítr, který ještě prsama sklepnul na Kapitána Košelíka a ten do prázdné navyšuje skóre. Nádherná akce!
57´ Honza Sypták vychytal 100% šanci hostů. Střelu z 11 m vyrazil na roh.
58´ Michal Hanko sám do brejku, nastřeluje nohy gólmana hostů.
78´ 3:0 - Martin Adamec vyvezl míč z půlky, přihrál na Adama Šimíčka , který se kličkou zbavil obránce hostů a do protipohybu gólmana vstřílí branku.

90´ 3:1 - Hosté z ojedinělé šance korigují konečný vysledek utkání.
  V zápase jsme byli lepší, ale nedokázali jsme proměnit hlavně v první půli šance, které jsme si vypracovali. Výsledek tím pádem mohl být mnohem příznivější. Jinak po celou dobu jsme měli kontrolu nad vývojem utkání. Jediná škoda, že jsme neudrželi čisté konto.