TJ Sokol Hukvaldy - AFC Veřovice 1:3 (1:1)

Vydřené vítězství...

Statistika:

12´- 1:0 penalta

29´- 1:1 Adam Šimíček

61´- 1:2 Radim Košelík

72´- 1:3 Martin Černoch

Sestava:

Sypták Jan

Košelík Roman – Kupčák Martin - Adamec Martin – Knybel Radomír

Matuš Ondřej (46´Gold Adam - 80´Fojtík Ondřej) – Šimíček Daniel - Košelík Radim – Pítr Lukáš (54´Moravec Milan)

Adam Šimíček (81´Švolba Petr) – Černoch Martin (85´Paľo Patrik)

Průběh utkání:

Velká šance domácího celku, když zlevé strany pronikli až na dostřel naší brány, ale Hoza Sypták se nenechal nachytat a střelu vykryl.
12´ 1:0 - Hukvaldy proměnili pokutový kop po faulu Romana Košelíka na domácího útočníka.
18´ Martin Černoch sám z půlky prošel až k šestnáctce, kde se zaseknutím zbavil obránce, ale jeho následná střela trefuje jen nohy domácího gólmana.
27´ Adam Šimíček z levé strany centruje na jedenáctku přímo na nohu Martina Černocha, ale ten z voleje placírkou přestřeluje bránu.
28´ Další šance našeho mužstva. Centr na hlavu Radima Košelíka, ten míří do šibenice, ale bravůrním zákrokem domácí brankář nám nedovolil skórovat a vyrazil míč na roh.
29´ 1:1 - z následného rohu se nám přesto podařilo vyrovnat. Adam Šimíček z hranice šestnáctky levou nohou prostřeluje gólmana Hukvald.
35´ Martin Černoch se ocitl ve vyložené šanci. Nejprve přetáhl centr Lukáš Pítr na pravou stranu na Adama Šimíčka, ten opět dává přes celé hřiště na Martina, ale ten se zatím jen zastřeluje….míří vedle levé tyče.
41´ Hukvaldy se dostávájí na dostřel naší brány a jen obětavý skluz Martina Adamce zabránil , aby střela prošla až do brány.
42´ Domácí útočník se ocitl sám proti Honzovi Syptákovi, ale ten hráče Hukvald vychytal.
62´ 1:2 - hrubá chyba domácího pravého beka. Milan Moravec centroval na Radima Košelíka , ale centr mohl jednoduše zachytil domácí bek, jenže míč mu prošel pod nohou a Radim sám před gólmanem nezaváhal. Ještě si udělal kličku a pohotově skóroval.
64´ Domácí zahrávají přímý kop do šestnáctky, ale hlavičku k tyči Sypták vyrazil na roh.
72´ 1:3 - Martin černoch se nakonec prosazuje , když si sám šanci vypracoval. Několikrát se zbavil na hranici šestnáctky domácích hráčů a střelou levačkou k tyči dává výsledku definitivní podobu.
  Hukvaldy hlavně v první půli předváděli velice rychlý a jednoduchý fotbal a tím nás přehrávali a v mnoha případech naši obranu přiváděli do "šílenctví". V druhém poločasu jsme již začali hrát trochu zodpovědněji a dost nám taky pomohla minela domácí obrany, po které jsme šli do vedení 2:1. Po třetí brance Černocha již jsme utkání dohráli v pohodě.