sezóna ukončena sezóna ukončena sezóna ukončena  sezóna ukončena

AFC Veřovice - TJ Spálov 3:4 (1:2)

První letošní porážka na domácí půdě.

Statistika:

11´- 1:0 Michal Hanko

13´- 1:1 ( z penalty )

37´- 1:2

47´- 2:2 Radek Knybel

51´- 3:2 Martin Černoch

68´- 3:3

74´- 3:4

Sestava:

Fojtík Martin

Košelík Roman – Kupčák Martin (87´Hrivňák Daniel) - Adamec Martin – Knybel Radomír

Pítr Lukáš (69´Bartoň Jan) - Šimíček Daniel - Košelík Radim – Moravec Milan (46´Matuš Ondřej)

Hanko Michal (63´Šimíček Adam) - Černoch Martin

Průběh utkání:

Úvod zápasu a brejk. Martin Černoch unikl po pravé straně, nezjištně nahrál na jedenáctku úplně volnému Michalovi Hankovi, ale ten nepochopitelně střílí do nohou gólmana hostů.
11´ 1:0 - Martin Černoch rychle hází aut za obranu hostů a vybízí do brejku Michala Hanka. Ten se již ve své druhé 100% šanci nemýlí a otevírá skóre utkání.
13´ 1:1 - hosté kombinují uvnitř naší šestnáctky. Akci ukončuje hlavní rozhodčí, když odpískal penaltu po faulu Romana Košelíka. Spálov proměňuje pokutový kop až po dorážce, když první střelu Martin Fojtík vyrazil, ale přímo na nohu exekutora penalty, který napodruhé se již trefuje.
15´ Hosté zahrávají rohový kop. Hlavička z 11 metrů nepřesná.
20´ Rychlý brejk hostů hasí za cenu žluté karty na hranici šestnáctky Martin Adamec. Následný přímý kop Spálov nezahrál optimálně.
37´ 1:2 - Hosté zahrávají standartku v podobě rohové kopu a hostující hráč nikým neobtěžován se hlavou nemýlí a obrací stav utkání.
41´ Nebezpečnou střelu Spálova k tyči vyráží Martin Fojtík na roh.
47´ 2:2 - Úvod do druhé půle nám vychází znamenitě. Ihned z rohu nacvičeným signálem skóruje z voleje placírkou Radek Knybel.
51´ 3:2 - otáčíme výsledek utkání v náš prospěch. Martin Černoch byl faulován před šestnáctkou, sám se ujal zahrání přímého kopu a přesnou ranou přes zeď k pravé tyči spálovského gólmana dává gól.
60´ Hosté zahrávají rohový kop do malého vápna, ale dva hostující hráči jen těsně míjí míč.
68´ 3:3 - hosté kombinují na levé straně hřiště, centr na hranici naší šestnácky na neobsazeného hráče, který pohotově střílí k levé tyči.
74´ 3:4 - Spálov otáčí stav utkání ve svůj prospěch. Na čtyři doteky se z půlky  dostávají na dostřel naší brány a střelou ze šestnýctky k tyči překonávají našeho gólmana.
87´ Adam Šimíček má na noze vyrovnání, ale jeho pohotovou střelou gólman Spálova chytil.
93´ V nastaveném čase ještě Martin Černoch nastřeluje opět jen nohy brankáře.
  Na velice těžkém a podmočeném terénu jsme tentokrát nedokázali zvítězit, první půle nám vůbec nevyšla. Víc ale mrzí, že jsme nedokázali udržet nadějný stav ze začátku druhé půle, kdy jsme během čtyř minut otočili stav utkání. Místo toho , abychom balón podrželi , tak jsme se někdy zbytečně hnali do předu a tím otvírali naši obranu, čehož Spálov dokázal stoprocentně využít.