( přípravné utkání )

TJ Mořkov - AFC Veřovice 2:2 (0:1)

V derby získal Mořkov bod !!! Naše ztráta.

Statistika:

27´- 0:1 Martin Kupčák

56´- 0:2 Radek Knybel

74´- 1:2

92´- 2:2

Sestava:

Sypták Martin

Švolba Petr – Černoch Martin - Adamec Martin – Knybel Radomír

Kupčák Martin - Šimíček Daniel - Košelík Radim – Pítr Lukáš (91´Hrivňák Daniel)

Hanko Michal (87´Košelík Roman) - Šimíček Adam (78´Matuš Ondřej)

Průběh utkání:

13´ Radim Košelík zahrává rohový kop na vzdálenější tyč, zakončeje Radek Knybel, ale je nedůrazný a Mořkov nebezpečí odvrací.
20´ Mořkov dlouhým autem se dostává do šance v naší šestnáctce, z jedné ale míří nad naši bránu.
25´ Domácí zahrávají rohový kop, jejich zakončení hlavou letí nad bránu.
27´ 0:1 - po rohovém kopu zakončuje hlavou Kupčák Martin.
33´ Kupčák Martin pronikl do šestnácky domácích, kde byl evidentně stažen za ruku, ale k nepochopení nás všech hlavní rozhodčí penaltu neodpískal.
55´ Martin Černoch přímo z půlky zahrává přímý kop, který doletěl až k brankáři domácích, který situaci trochu podcenil a až na poslední chvíli míč vytšsnil nad břevno.
56´ 0:2 - z následného rohu Radek Knybel rybičkou navyšuje naše vedení.
74´ 1:2 - domácí po rozehrávce přímého kopu snižují naše vedení. Míš prošel po zemi celou naší šestnáctkou a zapadl k pravé tyči.
85´ Michal Hanko sám na gólmana Mořkova, ale na šestnáctce zbytečně ještě přihrával na druhou stranu, kde domácí bek přihrávku zachytil.
92´ 2:2 - Mořkov zahrává z půlky přímý kop. Dlouhý nákop do naší pětky jsme nedokázeli odvrátit a míč ve skrumáži domácí dostali do naší brány.
  Před pěknou návštěvou se nehrál nijak moc pohledný zápas. Dlouho se bojovalo mezi šestnáctkami, terén totiž toho moc neumožňoval, abychom mohli hrát kombinačně. Bláto, bláto a zase jen bláto.Opět jsme skórovali po našich nacvičených rohových kopech a je jen škoda, že Michal Hanko v závěru druhé půle nenavýšil naše vedení. Bohužel se potvrdlio nepsané pravidlo, že nedáš dostaneš a Mořkov z poslední akce zápasu srovnal.