Facebook Youtube
Muži Žáci Přípravka Ženy
       
     
Dětské hřiště

Fotbalisté na podzim zprovoznili dětské hřiště.

Dětské hřiště

                Fotbalový oddíl AFC Veřovice v letošním roce dokončil vybudování dětského hřiště v prostorách fotbalového areálu. Děti se mohou zabavit na několika atrakcích, které se v prostorách hřiště nacházejí. Určitě ti nejmenší se „vyřádí“ na horolezecké stěně, skluzavce, různých houpačkách, či dětském kolotoči. Fotbalové hřiště se touto atrakcí více otevírá místní veřejnosti a my všichni od toho očekáváme, že se rodiče s dětmi při svých procházkách u nás zastaví a jen tak budou relaxovat a děti si užívat tohoto krásného prostředí pod úpatím Veřovických vrchů.

                Rádi bychom v této souvislosti poprosili rodiče, kteří se svými ratolestmi navštíví toto hřiště, že za své děti zodpovídají, aby vysvětlili dětem, jak se chovat na hřišti, respektovali návštěvní a provozní řád, který je umístěn v areálu. A také bychom poprosili dospívající mládež, že herní prvky, které mají určité konstrukční limity, slouží opravdu pro ty menší děti.

                Doufáme, že si všichni budou vážit tohoto místa, která je tu pro naše děti, a že nám bude sloužit dlouho. Snad se budeme k hřišti chovat tak, jako by bylo naše, doma, na zahradě…

                V neposlední řadě bychom chtěli poděkovat touto cestou společnosti Innogy Gas Storage a obci Veřovice za poskytnutí finančního daru, který jsme obdrželi a pomohl nám zafinancovat tak náročnou akci.K článku nejsou zatím žádné komentáře!

Přidání komentářeBold text Italics Underline Strikethrough Link Code    :-) ;-) 8-) :-D :-P :-O :-( :-/ ;,( ]:-D :-[

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici šestnáct: