Švolba Petr – Hrivňák Daniel – Adamec Martin – Knybel Radomír

Košelík Roman (80´ Šindler Dominik) – Kupčák Martin – Košelík Radim „C“ – Gold Adam (46´ Moravec Milan)

Černoch Martin – Hanko Michal

Průběh utkání:

Hostující celek v první šanci utkání, Honza Sypták na brankové čáře vyrazil balón před sebe a o zbytek se již postarala naše obrana.

Vedeme 1:0…první branku utkání dává Michal Hanko po samostatném úniku a střelou podél brankáře k jeho pravé tyči.

11´

1:1…Mořkov vyrovnává. Hostující útočník zúročil přesný centr do naší šestnáctky.

16´

Zahráváme rohový kop. Roman Košelík nejdříve nastřeluje břevno, následnou střelu Radka Knybla vyráží gólman.

18´

Mořkov zahrozil střelou z pravé strany, ale Sypták vyráží na roh.

37´

1:2 …Mořkov se ujímá vedení, když proměňuje hlavou přihrávku po akci z pravé strany.

72´

Střelu hostů ze šestnáctky Zapletal, který plánovaně vystřídal v brance Syptáka, vyráží nad břevno.

84´

2:2… vyrovnáváme skóre z penalty. Martin Černoch unikl po pravé straně a hostujícímu obránci již nezbývalo, než ho v šestnáctce faulovat. Sám Martin prudkou střelou penaltu proměnil.

V derby před slušnou návštěvou přes 300 lidí jsme viděli myslím velice rušné utkání. I když jsme se relativně brzy ujali vedení, tak Mořkov byl stále ve hře a v první půli lepší. Sypták v prvním poločase musel ukázat své kvality a ve dvou/třech šancích nás podržel. Přesto do kabin jsme šli s jednobrankovým mankem.

Druhou půli jsme sice začali mírným tlakem, ale byl to takový tlak po šestnáctku. Žádnou větší šanci, jak na jedné tak na druhé straně, jsme neviděli. V závěru jsme alespoň vyrovnali z penalty, a tak trochu zachránili dojem z tohoto zápasu. (Mořkov se sice „vztekal“, že penalta nebyla, ale z videozáznamu, na který jsem se po zápase podíval, tak opravdu rozhodčí správně PK odpískal…Martin byl zezadu faulován)

Když bych měl zhodnotit celou sezónu, tak byla velice povedená a celkový zisk bodů hovoří za vše a závěrem bych chtěl klukům poděkovat za celé asi 6-ti leté období, které jsem u mužstva jako vedoucí působil. Bylo to fajnéééé !!!!