Košelík Roman – Hrivňák Daniel – Adamec Martin – Švolba Petr

Gold Adam (90´ Fojtík Ondřej) – Kupčák Martin – Košelík Radim „C“ – Michálek Jan (87´ Michálek David)

Černoch Martin (63´ Pitr Lukáš) – Hanko Michal (83´ Mokrý Jakub)

Podrobnosti k utkání:

Začátek utkání na podmočeném terénu jsme zahájili ve velkém stylu. Po krásné kombinaci mezi Michalem Hankem, Adamem Goldem a posledním v řadě Martinem Černochem akce volala po úvodní brance, ale bohužel Martin na gólmana hostů nevyzrál. O 3 min později měl opět gólovku na svých kopačkách Martin Černoch, když se řítil sám na branku Oder, ale jeho následný lob brankář vystihl a šanci zlikvidoval. V 10 min jsme zahrávali rohový kop, na který si naběhl Dan Hrivňák a hlavou vsítil branku. – 1:0. V 16 min také zahrozili hosté, když musel vyběhnout proti nájezdu oderských v brance chytající Ondra Zapletal a nohama míč vyrazil na roh. Potom následovala šílená tříminutová gólová smršť. Ve 23 min hosté proměnili svůj průnik do našeho pokutového území a prostřelili Ondru Zapletala – 1:1. Ale ihned z rozehrávky se do šance dostal Michal Hanko a opět jsme vedli – 2:1. Hosté rozehrávali po vstřeleném gólu, míč na naší polovině ztratili a my jsme se rychlou kombinací dostali až na dostřel hostující brány. A byl u toho opět novopečený otec Michal Hanko a svým druhým gólem oslavil narození dcerky - 3:1. Za tohoto stavu se již odcházelo do kabin.

Druhý poločas, co se týče atraktivity, dost pokulhával za prvním. Sice nějaké šance na jedné i druhé straně byly k vidění, ale nebylo to nic, co by stálo za větší pozornost. Až v 80 min hosté zdramatizovali závěr zápasu, když po rohovém kopu snížili na 3:2. V posledních deseti minutách jsme již ale vyrovnání nedopustili, a nakonec jsme brali 3 body z tohoto utkání.

V příštích dvou kolech zajíždíme k venkovním zápasům do Skotnice a Raškovic. Rozhodně žádné lehké zápasy nás nečekají a kluci musejí podat lepší výkon než proti Odrám, abychom v těchto zápasech uspěli.