U nováčka soutěže jsme vydolovali pouze bod.

Matuš Ondřej – Hrivňák Daniel – Adamec Martin – Knybel Radomír

Pítr Lukáš – Kupčák Martin – Košelík Radim „C“ – Michálek David (80´ Fojtík Ondřej)

Černoch Martin (71´ Sitár Adrian) – Hanko Michal

Podrobnosti k utkání:

34´- Martin Černoch – 0:1

56´- 1:1

Asi se to stane již tradicí, ale úvodní minuty našemu klubu herně vycházejí, bohužel s produktivitou to je slabší. Dokladem je to, že již v 7 min zahodil gólovku Michal Hanko po krásné nahrávce mezi beky od Martina Černocha. První vážnější šanci měli domácí v 15 min, když hlavičku domácího hráče musel krotit v náručí chytající Martin Fojtík. Po dvaceti minutách hry jsme to byli opět my, kdy jsme mohli otevřít skóre utkání, ale centr z pravé strany, který poslal Lukáš Pítr, z voleje nezužitkoval Martin Černoch. Jeho střelu bravurně vyrazil na roh brankář Skotnice. Ale přece jsme zužitkovali počáteční převahu v úvodní gól. V 35 min si Martin Černoch postavil míč asi na hranici 25 metrů od brány (přímý kop) a nádhernou střelou do levé šibenice skotnické brány otevřel skóre utkání – 0:1. O pár minut později ale Martin Adamec vyrobil hrubici při rozehrávce a na poslední chvíli musel svoji chybu hasit skluzem v šestnáctce a po jeho zásahu se domácí vyžadovali pokutového kopu za hraní rukou. Rozhodčí ale ukázal pouze na rohový kop, což bylo pro nás v danou situaci vysvobození, protože se asi opravdu jednalo o hraní rukou.

Tak jak jsme zahajovali první poločas, tak také druhý začal naší šancí. To hlavičkoval k tyči po rohovém kopu Dan Hrivňák, ale na brankové čáře již překonaného gólmana domácích zastoupil hráč. V 54 min měl gólovku pro změnu na svých kopačkách kapitán mužstva Radim Košelík, ale jeho lob z půlky hrací plochy skončil jen na tyči skotnické brány. O dvě minuty později přišel ale zákonitě trest v podobě vyrovnání. Po dlouhém autu přesně hlavičkoval hráč Skotnice, když trefil přesně k první tyči -1:1. Bylo vyrovnáno jak na skóre tak i hra byla nahoru dolů. Žádné mužstvo se nechtělo s tímto stavem smířit a vrhalo se do útoků. V závěru jsme ještě přežili šanci domácích, když se na hranici šestnáctky uvolnil přes Dana Hrivňáka domácí forward a Dan musel skluzem hasit. Tento sporný zákrok rozhodčí opět k nevůli domácích neposoudil jako penaltový a domácí kopali jen rohový kop. Do konce zápasu se již výsledkově nic nezměnilo, a tak jsme se Skotnicí rozešli smírně.

Zatím ze čtyř zápasů máme na kontě 7 bodů. Když to porovnám s loňskou sezónou, tak se mi zdá, že v mužstvu není ten správný bojovný duch a kluci se o výsledky až tak moc nervou. Sám jsem zvědavý, jak se herně projevíme v nadcházejícím utkání v Raškovicích, které nás čeká v neděli….a ještě vzkaz pro fanoušky…jede se auty!!!!