Košelík Ondřej – Hrivňák Daniel (75´ Fojtík Ondřej) – Adamec Martin – Knybel Radomír

Bartoň Jan (51´ Bartoň Jan) – Kupčák Martin – Košelík Radim „C“ – Michálek David

31´- 2:0

33´- 3:0

48´- 4:0

73´- 5:0

Tak jak relativně nám vycházely začátky utkání v minulých zápasech, tak nyní jsme propadli ve všem. V 5 min musel pro zranění střídat Jan Sypták a v bráně ho nahradil Martin Fojtík. Ještě se ale nestačil rozkoukat a domácí šli do vedení střelou do pravého růžku…nic řešitelného pro Martina. Domácí byli ve všech ohledech lepší, kombinačně nás hlavně přehrávali ve středu hřiště, a to jak v záloze, tak velice lehce se dostávali přes střed naší obrany. Měli jsme prostě den otevřených dveří a Raškovice toho náležitě využívaly. Po 30 minutách hry bylo prakticky rozhodnuto, domácí totiž vedli již 3:0. Tak také skončil první poločas.

Druhá půle stejné fiasko, jako ta první. Ihned v úvodu domácí navýšili skóre již na rozdíl čtyř branek. V tomto momentu jsme se spíše „bavili“ diskuzemi s hlavním rozhodčím, jestli byl faul či nikoliv, domácí mezi tím rychle rozehráli a v pohodě skórovali. V 73 min pak Raškovice svůj brankový účet podtrhli pátou brankou a jak se říká „bylo vymalováno“.

Toto utkání se hodnotí velice špatně. Prostě se nic nedařilo, kluci byli jako ospalí a na hřišti nebyl vidět žádný drive. Nyní přivítáme na domácí půdě lídra soutěže Starý Jičín. Herní projev, jaký jsme předvedli proti Raškovicím, se nesmí opakovat!!!