Košelík Roman – Hrivňák Daniel – Adamec Martin – Knybel Radomír

Matuš Ondřej – Michálek Jan – Košelík Radim „C“ – Kupčák Martin

Černoch Martin (88´ Michálek David) – Hanko Michal (89´ Fojtík Ondřej)

Podrobnosti k utkání:

24´- 1:0 Michal Hanko

48´- 2:0 Michal Hanko

Hned v úvodních minutách se dostal do brejku Michal Hanko, ale hostující obrana ho na hranici šestnáctky zastavila, píšťalka rozhodčího zůstala němá, a tak se pokračovalo ve hře. Další velkou šanci na skórování měl Honza Michálek, který se po zahrání přímého kopu a následné hlavičky do prostoru pětky ocitl úplně sám před brankářem, ale nastřelil jen nohy gólmana. Běžela ale 24 min, a nakonec jsme se úvodní branky dočkali. Z rychlé rozehrávky přímého kopu na půlicí čáry se míč dostal na kopačky Ondry Matuše a ten nekompromisně naservíroval balón na levačku Michala Hanka a pro něho již nebyl problém do polo odkryté brány skórovat. K navýšení skóre prvního poločasu mohlo ještě dojít v 38 min utkání, kdy opět Michal Hanko se z půlící čáry řítil sám na hostujícího gólmana, ale zase jen nastřelil jeho nohy. Hosté v první půli působili trochu zakřiknutě. I když nějaké náznaky šancí tam byly, tak větší nebezpečí pro našeho gólmana neznamenaly. I proto jsme šli do kabin s náskokem jedná branky.

Druhý poločas začal znamenitě. V 48 min hosté na naší polovině ztratili míč, Radim Košelík vyslal do brejku Michala Hanka a ten střelou podél gólmana dal svůj dnešní druhý gól – 2:0. Hosté mohli v 54 min snížit stav utkání z pokutového kopu za faul v šestnáctce. Jenže expert na pokutové kopy Martin Fojtík byl proti a střelu k jeho pravé tyči vyrazil a tím držel stále naše dvoubrankové vedení. O deset minut později opět přišly jeho chvíle. To se hosté dostali ke střele z jedenácti metrů, ale zase Martin vyrážel na roh. Prostě dnes byl neprůstřelný, a i kdyby se hrálo do rána, tak hosté branku nedají. Do konce zápasu se již nic mimořádného nic nestalo, a tak jsme na domácí půdě zatím zůstali stoprocentní.

Výsledek výborný a hra oproti minulému zápasu se v tomto utkání nedala vůbec srovnat. Byla tam vidět bojovnost, vynikající výkon gólmana a tím pádem se také ostatní strhli k výkonu, který se dal srovnat s předváděnou hrou z loňského ročníku.