Košelík Roman – Hrivňák Daniel – Adamec Martin – Švolba Petr

Matuš Ondřej – Michálek Jan (90´ Černoch Martin) – Košelík Radim „C“ – Knybel Radomír (89´ Fojtík Ondřej)

Kupčák Martin – Hanko Michal (86´ Michálek David)

Podrobnosti k utkání:

7´- 0:1 Michal Hanko

44´- 0:2 Radomír Knybel

49´- 1:2 z penalty

84´- 1:3 Michal Hanko

Úvod zápasu vyšel na výbornou. V 7 min Radim Košelík vyslal českou uličkou mezi beky Spálova Michala Hanka, ten se při samostatném nájezdu nemýlil a otevřel střelou podél gólmana skóre. – 0:1. Po čtvrthodině hry poprvé také zahrozili domácí, ale střela vedle naší tyče jen vystrašila přítomné diváky. Ale o další dvě minuty později již náš gólman musel zasahovat a střelu ze šestnáctky vytlačil na roh. V 25 min mohl Spálov srovnat skóre utkání, když se domácí útočník ocitl na jedenáctce relativně volný, ale pro nás naštěstí jeho střela skončila v náruči Martin Fojtíka. V prvním půli domácí hlavně těžili z dlouhých autů a tím se snažili ohrožovat naši bránu, ale tato taktika jim zatím moc nevycházela a my jsme dokázali dlouhé míče odvracet. Na konci první půle ale přišla opět naše chvíle. Radim Košelík centroval do pětky, gólman domácích vyboxoval jen na hranici šestnáctky k Radkovi Knyblovi a ten pohotově pravou z voleje navýšil naše vedení - 0:2.

Tak jak nám vyšel úvod první půle a gólově jsme se prosadili, tak začátek druhého poločasu vyšel domácím. Bohužel s přičiněním pomezního rozhodčího, který po dlouhém autu Spálova do naší šestnáctky dost nepochopitelně zamával a upozornil hlavního na faul v naší šestnáctce. Hlavní rozhodčí nakonec po konzultaci s pomezním opravdu odpískal penaltu, kterou domácí proměnili – 1:2. Od této doby jsme na hřišti viděli spoustu osobních soubojů, o fotbale to moc nebylo. Domácí zase těžili nahazováním míčů z autu do naší šestnáctky, my jsme odvraceli a spoléhali, že se ujme nějaký brejk, kterých s přibývajícím časem nabíraly na počtech. V 83 min se nakonec jeden ujal a byt to opět Michal Hanko, který dal definitivní pojistku - 1:3