Košelík Roman – Hrivňák Daniel – Adamec Martin – Švolba Petr (66´ Michálek David)

Gold Adam (57´ Matuš Ondřej) – Michálek Jan (57´ Knybel Radomír) – Košelík Radim „C“ – Kupčák Martin

38´- 2:0

46´- 3:0

56´- 4:0

79´- 5:0

Hrůza, hrůza a zase hrůza. V tomto utkání se vlastně nepovedlo skoro nic. I když jsou to silná slova, tak utkání z naší strany nebylo odehráno s „optimálním nasazením“. Domácí se mohli ujat vedení již v 13 min, ale proti byl v bráně chytající Ondra Zapletal a střelu nohou vyrazil na roh. V 23 min se do ojedinělé šance prvního poločasu dostali také naši útočníci, konkrétně Michal Hanko, ale jeho kroucená střela na zadní tyč jen těsně minula zařízení Tiché. V 26 min již domácí mohli oslavovat svou první vstřelenou branku. Rozehrávka přímého kopu z půlicí čáry propadla za naše beky a domácí útočník jen lehce hlavou trkl do míče a bylo to 1:0. Stejná situace se odehrála v 37 min. Rozehrávka přímého kopu z půlící čáry, nedůraz bránících hráčů a Tichá šla do vedení 2:0. Ke konci první půle ještě mohli Tichavští jít do tříbrankového vedení, ale Zapla vytáhl míč směřující do šibenice.

Druhá půle pro nás vůbec nezačala dobře. Domácí měli výhodu přímého kopu na hranici šestnáctky a střela kolem zdi zapadla k tyči – 3:0. No, a to již vlastně bylo po zápase. Tichá byla na hřišti dominantní, v 56 min se ujala již vedení 4:0, když u lajnové čáry vybojovali míč a na místo našich, kteří reklamovali již aut, nepřestali hrát a vytěžili z této situace branku. Hřebíček do rakve zatloukl v 79 min Zapla, když namazal na branku domácímu forwardovi, který upravil skóre na konečných 5:0. Pár minut před koncem sice mohl ještě děsivé skóre upravit Ondra Matuš, ale samostatný únik nedotáhl do konce a jeho střela byla zablokována obráncem.

V dalším utkání nás čeká vedoucí mužstvo soutěže Jeseník…pokud se nezmění něco v „hlavách“ našich kluků, tak se můžeme dočkat stejného…ani nechci domyslet. Máme na přípravu celý týden, a já doufám, že se kluci z dnešního výsledku poučí…