TJ Petřvald na Moravě - AFC Veřovice 3:0 (1:0)

TJ Petřvald na Moravě - AFC Veřovice   3:0 (1:0)

Košelík Roman (86´ Pítr Jakub) – Kupčák Martin – Košelík Radim „C“ – Sitár Adrian (70´Fojtík Ondřej)

Podrobnosti k utkání:

31´- 1:0

65´- 2:0

77´- 3:0

Nevím, kdy naposledy se nám na půdě Petřvaldu podařilo zvítězit. Bohužel ani v tomto utkání jsme nedokázali získat ani bod. Úvod utkání od obou mužstev byl velice opatrný. Petřvald měl více míč na svých kopačkách, ale do první vážnější střely se dostal až v 16 min. Střela z dvaceti metrů jen těsně minula naši šibenici. Ale domácí přesto vytěžili ze své převahy úvodní branku. V 31 min se prosadili, když jsme chybně zahráli ofsajd systém a z půlící čáry se po pravé straně doslal až do šestnáctky domácí hráč, který ještě pod sebe nahrál na jedenáctku svému spoluhráči a ten se nemýlil – 1:0.

Do druhé půle jsme nastoupili s tím, že zápas je stále otevřený a je o co bojovat. V 55 min zahrával z půlky přímý kop Martin Adamec. Jeho dlouhý nákop do šestnáctky domácí odvrátili hlavou jen na kopačky Martina Černocha, ale jeho střela nártem skončila nad branou domácího gólmana. O šest minut později mohl srovnat Radim Košelík, ale ani ten nebyl přesný. V těchto fázích utkání jsme byli lepší, ale stále tomu chybělo přesnější zakončení. V 65 min bylo de facto rozhodnuto. Petřvald se ujal vedení 2:0, když jsme nedokázali odvrátit nakopnutý míč do naší pětky, domácí byli pohotovější, a proto se mohli radovat z druhé branky. Třetí branka v naší síti ze 77 min byla již jen vyústěním naší snahy o nějaký zvrat. Petřvald se dostával do brejků a jeden z protiútoků po levé straně dokázal proměnit…střelou k pravé tyči Fojtíkovy brány – 3:0.

Naše bilance z venkovních zápasů je špatná, hlavně počet obdržených branek je alarmující. Čekají nás poslední dvě utkání podzimu. Pokud tyto zápasy nezvládneme tak rozhodně klidnou zimu mít nebudeme.