Nevyrovnané výkony se projevily i v tomto utkání.

AFC Veřovice – Vlčovice-Mniší  1:2 (0:1)

Košelík Roman (80´ Fojtík Ondřej) – Kupčák Martin – Adamec Martin – Knybel Radomír

Pítr Jakub(46´ Sitar Adrian) – Matuš Ondřej – Valošek Jan – Michálek Jan (54´ Michálek David)

Černoch Martin „C“ – Hrivňák Daniel

Podrobnosti k utkání:

42´- 0:2

84´- 0:2

88´- 1:2 Martin Černoch

První poločas utkání byl z pohledu diváky nezáživný. Ani jedno mužstvo si nevytvořilo žádnou šanci, která by stála za zmínku. Dalo by se říct, že tak jak přibývalo deště, tak hráči na to reagovali tím, že se spíše schovávali před kapkami, než by bylo vidět nějaké nasazení. O poločasovém vedení hostů rozhodl faul na naší půlce. Vlčovice míč rozehrály nákopem do naší šestnáctky, první šanci se nám ještě podařilo odvrátit, ale vzápětí hlavou hostující hráč opět vrátil míč do naší šestnáctky, kde si ho zpracoval jeho spoluhráč a k levé tyči Fojtíkovy brány skóroval - 0:1.

Do druhé půle Veřovice nastoupily s jednou změnou v sestavě. Jakuba Pítra na pravé straně zálohy nahradil Adrián Sitár. Bohužel ale tak jak vypadala první půle, tak také druhé dějství nebylo nic moc. Nějaká snaha Veřovic o změnu stavu tam byla, asi největší v 70 min, kdy Martin Černoch unikl po levé straně, prudce nacentroval po zemi do pětky hostů, ale ani tři naši hráči nebyli schopni míč dopravit do sítě. A to byl právě ten nedůraz, který nám v tomto momentu chyběl a provázel po celé utkání. Hosté byli prostě u všech soubojů první, a proto získávali míče. V 84 min se ujali již dvoubrankového vedení, když po levé straně zaútočili, my jsme jim útok usnadnili tím, že náš hráč na podmáčeném terénu uklouzl a tím de facto umožnil Vlčovickému hráči projít až k naší bráně, kde ranou na první tyč prostřelil našeho brankáře - 2:0. Nakonec jsme se ale i my dočkali branky, když v 88 min z přímého kopu snížil na konečných 1:2 Martin Černoch.